Bij Kosteluk wordt uit eten met kinderen in Noord-Holland een moment om naar uit te kijken: aandacht voor elkaar, lekker eten en heel veel speelplezier voor de kids.
Wil je uit eten met kinderen in Noord-Holland zonder geschuifel op stoelen of gehaast gedoe aan tafel? Dan is restaurant Kosteluk in Egmond aan den Hoef dé plek voor jouw gezin. Een plek waar kinderen kunnen spelen, jij ontspannen kunt eten en iedereen met een glimlach naar huis gaat.
Uit eten met kinderen vraagt om een andere setting dan een standaard restaurant. Lang aan tafel zitten is natuurlijk niet voor ieder kind weggelegd. Bij Kosteluk hoeft dat ook niet. De kinderen kunnen lekker hun energie kwijt in ons indoor én outdoor speelparadijs, terwijl jij geniet van een heerlijk diner en rustig kunt bijpraten.
Kosteluk snapt dat kinderen liever bewegen dan wachten. Daarom is er zowel binnen als buiten genoeg te doen. Regenachtige dag? In ons indoor speelparadijs (200m²!) kunnen de kinderen veilig klimmen, bouwen en spelen. En is het mooi weer? Dan kunnen ze zich lekker uitleven in onze buitenspeeltuin. Zo wordt uit eten met kinderen in Noord-Holland een leuk uitje in plaats van een lange zit.
Ook op de menukaart is rekening gehouden met het hele gezin. Voor kinderen staan er gerechten op die ze écht lekker vinden, terwijl jij de volledige dinerkaart tot je beschikking hebt. En natuurlijk houden we rekening met allergieën en dieetwensen. Zo hoeft niemand concessies te doen en gaat iedereen tevreden naar huis.
Gelegen in Egmond aan den Hoef, op een steenworp afstand van de duinen en leuke wandel- en fietsroutes, is Kosteluk de perfecte bestemming voor gezinnen die samen willen genieten van een smakelijke maaltijd én quality time.
✓ Kindvriendelijke en ontspannen sfeer
✓ Binnen- en buitenspeelplekken
✓ Heerlijk eten voor jong en oud
✓ Voldoende (gratis) parkeergelegenheid
Samen uit eten met kinderen in Noord-Holland wordt bij Kosteluk een feestje. Of je nu kiest voor snelle hap of een uitgebreid diner: je bent van harte welkom. Reserveren kan eenvoudig telefonisch of via het formulier op de website.
Is Kosteluk geschikt voor jonge én oudere kinderen?
Zeker! Voor de kleintjes zijn er veilige speelplekken, terwijl oudere kinderen zich kunnen uitleven met allerlei games.
Is dit restaurant geschikt voor grotere gezelschappen?
Ja, door de ruime indeling is er genoeg plek voor grotere gezinnen. Ook voor een bruiloft, bedrijfsfeest, kinderfeestje en meer ben je bij ons aan het juiste adres.
Is er parkeergelegenheid bij het restaurant?
Ja, bij Kosteluk is voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving. Handig als je met kinderen op pad bent en niet ver wilt lopen met jassen, tassen of een kinderwagen.
Moet je reserveren als je uit eten gaat met kinderen?
Reserveren is niet verplicht, maar wel aan te raden wanneer je met kinderen uit eten gaat, vooral in het weekend of tijdens vakanties.
Reserveer direct